Your limit is on demand. The limit can be raised.>
70. léta 19. stol., stříbro slabě zlacené, hmotnost 23,90 g btto, ryzost 800/000, uprostřed orientální almandin - cabochon, kolem tyrkysy, pět bledých rubínů, a říční perličky, zpracováno ve stylu jagellonské (uherské) pozdní gotiky, rozměr 8 x 5,5 cm, opatřeno RU puncovní značkou na drobné zboží, užívané od roku 1867.